Купете/продавајте ја вечноста како искусен трговец на OKex

Совладајте го пазарот користејќи автоматска размена на OKex и заработете профит со AE во рок од неколку часа

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
најчесто користени Размени
чувствувате
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Откако барав нови бот алатки, наидов Coinrule. Неверојатно!“
Ким

Развијте правило за автоматско тргување денес

Дали го следевте патоказот на Aeternity во 2019 година? Користете Coinruleстратегија за тргување за да останете во тек со она што се случува на пазарите! Coinruleопкружувањето на него постојано тече

Трговија сега

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашиот план

Безбедно тргувајте на OKex

Нашите клиенти можат да се акумулираат на OKex со додадени контролни шеми 24 7. Со Coinrule никогаш не сте оставени да бидете на ваша можност. CoinruleАвтоматизираните нарачки на се создадени за да ве зачуваат!

Трговија сега

Моделирајте ја сопствената стратегија за тргување и поставете ги вашите нарачки AE

CoinruleТимот на 's има историја на индустријата и знае како да купува и продава AE на OKex итн. Научивме како да ги совладаме пазарите со текот на годините!

Трговија сега

Планирајте трговски системи врз основа на популарни индикатори

Coinruleмониторингот е конципиран за најдобра можна контрола. Не мора да давате права за повлекување на OKex. Coinrule не може да ги премести вашите средства во ниту еден период. Ние го складираме вашиот API-клуч со мониторинг од воен степен на дистрибуирани сервери. Секогаш можете да управувате со вашите монети со Coinrule на Портфолио, во целосна безбедност.

Активирајте механизми кога се менува крипто просторот Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со китовите кои влијаат на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете да создавате трговски системи денес

Добијте бесплатни сигнали за тргување, дефинирајте автоматизирани стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Bitpanda