Инвестирајте во Ethereum како професионалец на Binance

Напредете го пазарот користејќи дневно тргување на Binance и остварувајте профит со ETH за неколку секунди

Coinrule Crypto Dashboard
Избрана На
Работи со првите 10
најчесто користени Размени
гарантира
Безбедност и шифрирање
User Feedback on Coinrule Automatic Trading Tool
„Фасцинантно е да можам сам да изградам автоматизирана поставка за крипто бот“.
Лука

Изградете планови за тргување, без прекини

Ethereum ICO и Bull Run за 2017 година постигнаа >120x резултати за трговците со дигитални пари. Како можете да бидете сигурни дека нема да го испуштите следниот митинг? Ова е кога Coinrule влегува во игра! Купете/продавајте Ethereum на Binance и секогаш максимизирајте ги вашите резултати!

Започни тргување

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашиот трговски систем

Безбедно управувајте со Binance

Патоказот на Ethereum за 2019 година има многу перспективи! Но, како да знаете кога да профитирате на Binance? Ова е кога Coinrule се појавува! Ние ви дозволуваме да креирате свои нарачки. Не треба да програмирате ниту една линија код! Coinrule е првиот лесен за употреба систем за тргување за крипто-пазарот!

Започни тргување

Изградете своја сопствена техника за тргување и акумулирајте ETH

Крипто ентузијастите имаат две барања: да ги бранат своите инвестиции и да го зголемат својот профит. Coinrule може да им овозможи на стрелците на Месечината да ја постигнат оваа намера лесно. Започнете ги вашите автоматски стратегии за неколку минути и тргувајте со ETH на Binance без прекини. Размени како Binance љубов Coinrule поради ликвидноста што ја обезбедуваме. Креирај Бот за купување/продажба на Coinrule токму сега!

Започни тргување

Креирајте автоматски занаети врз основа на популарни индикатори

Нашите стратегии за следење се конципирани за максимална контрола. Инвеститорите можат веднаш да создадат правило на нашата демо берза, како да е Binance. Не ни се потребни правата за повлекување на Binance. Не можеме да пристапиме до вашата криптовалута преку клучевите API што ги обезбедуваат нашите трговци. АПИ клучевите се чуваат со најдобар мониторинг.

Активирајте корелации кога се менува крипто просторот Врз основа на најперспективните индикатори
Не е побаран код Едноставно како IFTTT
Управувајте со трендовите на пазарот Максимизирајте го профитот

Започнете со создавање на автоматски занаети веднаш

Добијте бесплатни трговски сигнали, креирајте правила и управувајте со вашето портфолио 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Okex Bitpanda