Управувајте со вашиот паричник и ефикасно профитирајте со алткоини Coinrule

Победете го пазарот на алткоини, дневно тргување на OKex и ефикасно тргувајте со ZIL. Не е потребно кодирање.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
безбедно Размени
најдобро
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Толку корисен бот, би сакал да го открив порано“.
Симон

Изградете одлично правило за тргување

Coinrule го прави автоматизираниот крипто бот едноставно како IFTTT. Секој клиент ќе може брзо да воспостави сопствен систем без вештини за кодирање. Управлива и моќна платформа ќе одговара на барањата на кој било трговец со крипто, така што веќе нема да пропушта профит на крипто-пазарот.

Започнете да создавате правило

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата нарачка

Безбедно управување на OKex

Можете лесно да ги приспособите во секое време вашите автоматизирани стратегии од унифицирана инструмент табла поврзана со OKex и таму ќе ги прегледате сите релевантни карактеристики за вашата инвестициска машина. Имате целосна контрола врз вашите чувари, Coinrule нема дозвола да ги премести вашите средства од вашата сметка. Вашето уверување е нашиот врвен ранг!

Започнете да создавате правило

Создадете своја сопствена трговска машина и tradeZIL

Проверете ја нашата Демо размена со виртуелна распределба за безбедно да ги тестирате вашите автоматски стратегии во реални пазарни околности без ризик за вашето поседување. Можете да го планирате вашиот нов трговски систем за да го направите поефективен. Условите на пазарот често се развиваат, така што приспособливоста е важна потреба и Coirule е посветена да ги исполни највисоките барања на секој инвеститор.

Започнете да создавате правило

Дизајнирајте автоматски занаети врз основа на сигурни индикатори

Zilliqa има многу извонреден патоказ за 2019 година, соопштенијата за печатот може да се објавуваат во секое време, а цената може да се промени кога најмалку очекувате бидејќи OKex е отворен 24/7. Автоматското тргување ви овозможува да ја искористите секоја можност без да игнорирате ниту една трговија. Започнете да креирате правило со Coinrule сега!

Активирајте стратегии кога се менува крипто просторот Врз основа на најперспективните индикатори
Нема вклучен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со инвестициската динамика Максимизирајте го профитот

Започнете со создавање на автоматски занаети сега

Добивајте бесплатни сигнали за тргување, дефиниции и управувајте со вашата распределба 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Bitpanda