Рефакторирајте го лесно вашиот QTUM капитал со автоматизиран систем за тргување на Bittrex итн

Надминете ја динамиката на пазарот, дневно тргување на Bittrex и ефикасно тргувајте со QTUM. Не е потребно кодирање.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
најдобрите Размени
гарантира
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Откако барав нови платформи за крипто бот, наидов Coinrule. Зачудувачки!“
Руперт

Креирајте правила за автоматско тргување, веднаш

Дали го следевте патоказот на QTUM во 2019 година? Користете Coinruleстратегија за тргување за да останете во тек со она што се случува на пазарите! Coinruleсерверот работи 24/7

Креирајте автоматски правила

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$1750 . 00

Тестирајте ја вашата стратегија

Безбедно тргувајте на Bittrex

Нашите корисници можат да се акумулираат на Bittrex со додадени стратегии за следење 24 7. Со Coinrule не сте ни за момент оставени да бидете на ваш ризик. CoinruleИнструкциите за автоматско тргување на се дизајнирани да ве зачуваат!

Креирајте автоматски правила

Направете сопствен трговски систем и поставете ги вашите нарачкиQTUM

CoinruleТимот на 's има индустриско долгогодишно искуство и знае како да купува и продава QTUM на Bittrex итн. Со текот на годините усовршивме како да ги освоиме пазарите!

Креирајте автоматски правила

Дизајнирајте системи за тргување врз основа на мејнстрим индикатори

CoinruleБезбедноста на е развиена за најдобро можно отстранување на ризик. Не мора да давате права за повлекување на Bittrex. Coinrule не може да ги отвори вашите средства во ниту еден момент. Ние го складираме вашиот API-клуч со најдобра безбедност на дистрибуирани сервери. Секогаш можете да управувате со вашите монети со Coinrule на Wallet, во целосна безбедност.

Активирајте ботови кога се менуваат движењата на пазарот Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со пазарите во движење Максимизирајте го профитот

Започнете со креирање трговски системи веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, поставувајте автоматизирани стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Bitpanda