Совршена апликација за практично тргување со AE на HitBTC

Изградете го вашето правило и оставете го да работи за вас, на HitBTC и многу други.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
Размени за воено одделение
гарантира
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Толку корисен бот, би сакал да го открив порано“.
Jon

Изградете трговски системи, веднаш

Coinrule го прави автоматското тргување брзо како IFTTT. Секој корисник ќе може веднаш да ја одреди сопствената програма за тргување без вештини за кодирање. Прилагодливото и идеално опкружување ќе се придржува до барањата на кој било трговец со крипто, така што веќе нема да се изгуби никаква можност на пазарот на алткоин.

Создадете правило

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$1750 . 00

Тестирајте ја вашата трговија

Безбедно управувајте со HitBTC

Можете лесно да ги контролирате во секое време вашите автоматизирани стратегии од унифицирана контролна табла поврзана со HitBTC и таму ќе ги добиете сите важни податоци за вашиот систем за тргување. Имате целосна контрола врз вашите средства, Coinrule нема дозвола да ги отстрани вашите монети од вашата распределба. Вашето старателство е наш главен приоритет!

Создадете правило

Создадете свој метод на тргување и tradeAE

Размислете за користење на нашата Демо размена со виртуелен капитал за во безбедно опкружување да ги тестирате вашите автоматски стратегии во реални пазарни услови без ризик за вашите средства. Можете да го поправите вашиот план за тргување за да го направите поефикасен. Условите на пазарот често се менуваат, така што приспособливоста е важен услов и Coirule е посветена да ги постигне највисоките барања на секој инвеститор.

Создадете правило

Дизајнирајте автоматски занаети врз основа на најпознатите индикатори

Aeternity има многу интересен патоказ за 2019 година, вестите може да се објавуваат во секој момент, а цената може да се намали или да се зголеми кога најмалку очекувате бидејќи HitBTC работи 24/7. Автоматизиран бот за тргување ве поддржува да ги фатите најдобрите можности без да пропуштите ниту една трговија. Започнете да тргувате со Coinrule сега!

Активирањето crypto trading botе кога се менува пазарот на крипто Врз основа на најперспективните индикатори
Нема вклучен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со нестабилноста Максимизирајте го профитот

Започнете со создавање занаети веднаш

Добијте бесплатни трговски сигнали, креирајте правила и управувајте со вашата распределба за 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Bitpanda