Купете/продадете го вашиот паричник и ефикасно извлечете профит со алткоини Coinrule

Победете ја динамиката на пазарот, автоматска размена на HitBTC и лесно тргувајте со NANO. Не е потребно кодирање.

Coinrule Крипто табла
Избрана На
Работи со првите 10
безбедно Размени
чувствувате
Безбедност и шифрирање
Повратните информации од корисниците се вклучени Coinrule Алатка за автоматско тргување
„Толку корисно решение, би сакал да го открив порано“.
Pablo

Дизајнирајте правило за автоматско тргување денес

Coinrule го прави автоматскиот крипто-бот подеднакво агилен како IFTTT. Секој клиент ќе може брзо да воспостави сопствен систем без вештини за кодирање. Прилагодлива и моќна платформа ќе одговара на барањата на секој трговец со крипто, така што веќе нема да пропушти профит од движењата на пазарот.

Изградба на стратегија

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте го вашиот план

Безбедно управувајте со HitBTC

Можете лесно да ги контролирате во секое време вашите автоматизирани стратегии од унифицирана апликација поврзана со HitBTC и таму ќе ги прегледате сите релевантни карактеристики за вашиот уредувач на стратегија. Имате целосна контрола врз вашите чувари, Coinrule не можете да ги извадите вашите средства од вашето портфолио. Вашата безбедност е нашиот врвен ранг!

Изградба на стратегија

Развијте сопствена трговска машина и tradeNANO

Обидете се со нашата Демо размена со виртуелно портфолио за во безбедно опкружување да ги тестирате вашите автоматски стратегии во реални симулации на пазарот без ризик за вашето поседување. Можете да го планирате вашиот нов трговски систем за да го направите попрофитабилен. Условите на пазарот често се развиваат, така што флексибилноста е важно барање и Coirule е посветена да ги исполни највисоките барања на секој инвеститор.

Изградба на стратегија

Моделирајте автоматски занаети врз основа на сигурни индикатори

Нано има многу извонреден патоказ за 2019 година, соопштенијата за печатот може да се објават одеднаш, а цената може да се зголеми или намали кога најмалку очекувате откако HitBTC тргува 24/7. Крипто бот ви овозможува да фатите каква било можност без да игнорирате ниту една трговија. Тргувајте со ботови со Coinrule сега!

Активирајте стратегии кога се менува подот за тргување Врз основа на најперспективните индикатори
Нема вклучен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со инвестициската динамика Максимизирајте го профитот

Започнете да создавате занаети денес

Добијте бесплатни сигнали за тргување, развивајте правила и управувајте со вашата распределба 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Окекс Течни Bitpanda