Ребалансирајте го вашиот паричник и ефикасно извлечете профит со алткоини Coinrule

Надминете го крипто просторот, дневно тргување на HitBTC и тргувајте со XMR како професионалец. Не е потребно кодирање.

Coinrule Crypto Dashboard
Избрана На
Работи со првите 10
безбедно Размени
врвни
Безбедност и шифрирање
User Feedback on Coinrule Automatic Trading Tool
„Толку корисен генератор, би сакал да го открив порано“.
Ласло

Стартувајте автоматизирани стратегии за тргување

Coinrule го прави правилото за автоматско тргување исто толку непосредно како IFTTT. Секој трговец ќе може веднаш да воспостави своја програма за тргување без вештини за код. Директна и исклучителна платформа ќе одговара на обврските на кој било трговец со крипто, така што ниедна прилика на пазарот повеќе нема да биде фатена.

Тргувајте со алгоритми

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата трговија

Безбедно управувајте со HitBTC

Можете лесно да управувате во секое време со вашите автоматизирани стратегии од унифициран приказ поврзан со HitBTC и таму ќе ги прегледате сите релевантни карактеристики за вашата алатка за тргување. Имате целосна контрола врз вашите монети, Coinrule не е дозволено да ги повлече вашите имоти од вашиот паричник. Вашата гаранција е наша главна предност!

Тргувајте со алгоритми

Дизајнирајте своја сопствена трговска стратегија и tradeXMR

Користете ја нашата Демо размена со виртуелен паричник за целосна безбедност да ги тестирате вашите автоматски стратегии во реални пазарни ситуации без ризик за вашата паричка. Можете да го промените вашиот нов трговски систем за да го направите покорисен. Условите на пазарот често се развиваат, така што разновидноста е важно барање и Coirule е посветена да ги исполни највисоките барања на секој инвеститор.

Тргувајте со алгоритми

Развијте автоматски занаети врз основа на сигурни индикатори

Monero има многу возбудлив патоказ за 2019 година, повеќе извештаи може да бидат објавени неочекувано и цената може да се зголеми или да падне кога најмалку очекувате бидејќи HitBTC работи 24/7. Системот за крипто тргување ве поддржува да ги фатите најдобрите можности без да пропуштите ниту една трговија. Тргувајте сега со Coinrule сега!

Активирањето crypto trading botкога ќе се промени пазарната динамика Врз основа на најперспективните индикатори
Нема вклучен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со инвестициската динамика Максимизирајте го профитот

Започнете да креирате планови токму сега

Добијте бесплатни сигнали за тргување, поставки и управувајте со вашата распределба 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Okex Bitpanda