Тргувајте со Nano NANO на HitBTC

Надминете го пазарот на алткоин, дневно тргување на HitBTC и тргувајте со NANO како професионалец. Не е потребно кодирање.

Coinrule Crypto Dashboard
Избрана На
Работи со првите 10
најпознатите берзи
чувствувате
Безбедност и шифрирање
User Feedback on Coinrule Automatic Trading Tool
"Coinrule е паметно решение кое им помага на трговците со криптовалути да градат ботови за тргување без да треба да пишуваат ниту една линија код.
Ласло

Стартувајте трговски системи, 24/7

Coinrule ги претставува најмоќните и најпогодни за корисниците crypto trading bot. Со Coinrule можете да започнете сопствено правило засновано на NANO и да дозволите да работи автоматски на различни крипто-размени како HitBTC. Тоа е Ако-Ова-Тогаш-Тоа за системи за автоматско тргување што ви овозможува да ги искористите сите можности на пазарот.

Стартувајте бот

Изведба на правилата за тестирање на историски податоци

ПОЧЕТНА ИЗНОС
ДОЛЖИНА НА ИНВЕСТИЦИЈАТА
$ 1750 . 00

Тестирајте ја вашата трговија

Безбедно купувајте/продавајте на HitBTC

Coinrule ги задоволува потребите на мешаните типови на инвеститори и трговци. Лесно тестирајте го и стартувајте го автоматското тргување за неколку минути на HitBTC. Едноставно земете профит, заштитете го вашето портфолио и надминете го пазарот без да испуштите ниту една можност.

Стартувајте бот

Развијте своја сопствена стратегија за тргување и купувајте и продавајте НАНО

Дури и во сезони на ниска нестабилност на пазарот, некои алткоини сè уште можат да имаат некаква нестабилност што може да понуди значителни можности. Купете ги монетите што се лизгаат и продавајте ги тие што пумпаат, можете да се справите со овие промени на цените со извршување на вашите нарачки користејќи правило за тргување. правила вашиот крипто капитал никогаш не бил толку агилен!

Стартувајте бот

Правила за моделирање врз основа на најчесто користените индикатори

Дали некогаш сте се запрашале како да ја роботизирате вашата стратегија за тргување, но немате експертиза за кодирање? Coinrule се заснова на пристапот Ако-Ова-Тогаш-Тоа, ви претставуваме кориснички интерфејс и многу шаблони кои ќе ви овозможат да ја извршите вашата прва стратегија на HitBTC.

Активирајте корелации кога се менува пазарот на крипто Врз основа на најперспективните индикатори
Не е потребен код Едноставно како IFTTT
Управувајте со пазарите во движење Максимизирајте го профитот

Започнете со креирање планови веднаш

Добијте бесплатни сигнали за тргување, креирајте стратегии и управувајте со вашите монети 30 дена бесплатно.

Поддржани размени

Binance Coinbase Kraken Okex Liquid Bitpanda